יעקב בורנשטיין
פרופסור

יעקב בורנשטיין


רופא


התמחות ראשית:

גינקולוגיהקבע תור date_range ליעוץ ב"זום" videocam
בעלות 750 ש"ח לפרופסור יעקב בורנשטיין

 
 * המחיר הינו ל 30- דקות פגישת ייעוץ און-ליין ב"זום"

אודות : 

פרופסור יעקב בורנשטיין נותן יעוצים רק בתחום התמחותו: מחלות דרכי המין התחתונות - צוואר הרחם - כולל CIN, משטח פאפ לא תקין ונגיף הפפילומה.כמו כן מחלות  עריה ונרתיק, קולפוסקופיה.

פרופסור יעקב בורנשטיין, מנהל מחלקת נשים ויולדות בבית החולים נהריה (מרכז רפואי לגליל), הוא מומחה ובעל ניסיון של מעל 30 שנה בטיפול וריפוי של מחלות דרכי המין התחתונות - ביחוד כאבים בנרתיק וכאבים בעת קיום יחסי מין - וסטיבוליטיס/וולודיניה, מחלות צוואר הרחם וקולפוסקופיה וכן מחלות גינקולוגיות נוספות. הוא נחשב כבכיר ביותר בין המומחים לדרכי המין התחתונות וכיהן כנשיא החברה הבינלאומית למחלות וולווה, המתמחית בטיפול בוסטיבוליטיס/וולודיניה. הוא נחשב כאוטוריטה בארץ ובעולם לטיפול בוסטיבוליטיס. הוא גם יושב ראש ועדת המינוח הבינלאומית למחלות צוואר הרחם ובתפקיד זה חולל מהפך בגישה העולמית לקולפוסקופיה ונגעים טרום סרטניים. משמש כחוקר במחקרים של החיסון לסרטן צוואר הרחם.

פרופסור בורנשטיין הוא בוגר הפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית, התמחה במיילדות וגניקולוגיה בבית החולים כרמל בחיפה ובחקר נגיף הפפילומה האנושי ומחלות דרכי המין התחתונות בביה"ס לרפואה ע"ש ביילור ביוסטון . כמו כן השתלם בגינקו-אונקולוגיה באוניברסיטת ניו סאות' ווילס (N.S.W.) בסידני, אוסטרליה. הוא מומחה למיילדות וגינקולוגיה משנת 1988. כיום הוא פרופסור מן המניין במסלול האקדמי בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בר-אילן בגליל; בעבר שימש כיושב ראש ועדת הלסינקי לאישור ניסויים במרכז הרפואי לגליל, כס.יו"ר האיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה ויושב ראש החברה הישראלית לקולפוסקופיה ומחלות צוואר הרחם והעריה (פות) ויושב ראש החברה הישראלית למחלות המועברות במגע מיני.

פרופסור בורנשטיין עורך ומגיש תכנית רדיו שבועית בשם: "רופא פרטי" ופינה לבריאות האשה בתכניות טלוויזיה שונות ובעתונות. האתר שלו: mdjacob.co.il

פרופסור בורנשטיין פרסם מאות מאמרים בעיתונים רפואיים מקצועיים וספרי לימוד ופרקים בספרי לימוד. הוא חבר מערכת בתשעה עיתונים רפואיים מקצועיים, כולל אמריקניים. הוא ארגן וניהל עשרות כנסים רפואיים ומנהל קורס ארצי ובינלאומי לקולפוסקופיה ומחלות צוואר הרחם והעריה. פרופסור בורנשטיין מתמחה בטיפול במחלות של דרכי המין התחתונות (קולפוסקופיה) וכן בכירורגיה גינקולוגית. כמנהל מחלקה, ביקור לחוות דעת אצלו מוכר על ידי קופות החולים להחזר כספי.

https://www.youtube.com/watch?v=GFfmZUuKuuk&t=26s

חברות באיגודים מקצועיים: האיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה, האיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה סניף צפון, החברה הישראלית לאנדוסקופיה גינקולוגית Israel Society of Gynecologycal Endoscopy, החברה הישראלית לקולפוסקופיה ופתולוגיות של צואר הרחם Israel Society for Colposcopy and Cervical Pathology, החברה לחקר ומניעת מחלות המועברות ע"י מגע מיני (STD), החוג לגינקולוגיה אונקולוגית איגוד למיילדות וגינקולוגיה Israel Society of Gynecologic Oncology

קישור לאתר מומלץ: mdjacob.co.il