מאיה חריש
גברת

מאיה חריש


נטורופת/ית


התמחות ראשית:

נטורופתיהקבע תור date_range ליעוץ ב"זום" videocam
בעלות 400 ש"ח לגברת מאיה חריש

 
 * המחיר הינו ל 30- דקות פגישת ייעוץ און-ליין ב"זום"

אודות : 

מאיה חריש, בוגרת 4 שנות לימודי נטורופתיה בקמפוס ברושים, שנתיים לימודי הוראת צ'י קונג רפואי, התמחות בטיפול נטורופתי בילדים וכן נמצאת כעת בשנה האחרונה ללימודי תואר שני ברפואה משלימה מתקדמת- מחקר ופיתוח. בימים אלו כותבת את התזה שלה בנושא ההוכחות הקיימות להתערבויות נטורופתיות לטיפול בכבד שומני שאינו על רקע אלכוהולי.

במשך כארבע שנים אחרי סיום לימודי הנטורופתיה עבדתי ככותבת תוכן באתר "נטורופדיה" האנציקלופדיה הישראלית לרפואה משלימה, עבודה שרק עוררה את סקרנותי להישאר מעודכנת במחקרים החדשים בתחומי הרפואה המשלימה והנטורופתיה (והובילה בסופו של דבר ללימודי התואר השני....), וכן פעלתי כשגרירת "מהפכת המזון של ג'יימי אוליבר" בישראל, ארגון ללא מטרות רווח שמטרתו חינוך קהילתי נרחב בנושאי תזונה בריאה לילדים והשקעה במזון ביתי וארוחות משפחתיות. במהלך עבודה זו שיתפתי פעולה עם ארגון "שני צמחוני" שם עבדנו כדי לעודד שינוי במערך ההזנה של בתי הספר והגנים ברחבי הארץ ואף יצרנו חוברת מתכונים שסייע לשפר את בריאות הילדים הנהנים ממערך הזנה זה.

מאמינה כי אמנם הנטורופתיה מבוססת על ידע עתיק, אך היא כיום תחום חדשני ופורץ דרך, אשר הופך יותר ויותר להיות רפואה מבוססת מחקר המוכיחה את יעילותה בטיפול במצבים רבים.

ההתמחות שלי היא בשמיעת המטרות שלכם, ומציאת הדרך הקלה והנוחה ביותר להגשים אותן, תוך התאמת ה"אורח חיים בריא" בדיוק למידותיכם. אני לא מצפה מהמטופלים שלי להתאים את עצמם לדרישות שרבות מהן לא מתאפשרות בחיי היום יום, אלא מתאימה את הקופסא לצרכים, רצונות, דרישות ולמטרות שלכם.

מסייעת בהתאמת אורח חיים בריא, שינויים תזונתיים (כמו מעבר לתזונה צמחונית, טבעונית, נטולת גלוטן או התאמה לפי רגישויות ספציפיות למזון), תזונה בריאה, התאמת תוספי תזונה או צמחי מרפא, ירידה בריאה במשקל, חיזוק מערכת החיסון, מחלות לב וכלי דם - איזון לחץ דם, הפחתת רמות שומנים בדם, איזון רמות הסוכר, טיפול בכבד שומני שאינו על רקע אלכוהולי, תסמונת מטאבולית ועוד .

בעלת קליניקה פרטית במבשרת ציון, וכן מטפלת בקליניקה אינטגרטיבית בירושלים. מקבלת מטופלים מכל רחבי העולם פנים מול פנים או און-ליין.

דוברת אנגלית ועברית כשפות אם.

 

 

חברות באיגודים מקצועיים: אחר

קישור לאתר מומלץ: www.mayanaturopathy.com