סימה לבני
מגר' סימה לבני
רוקח יועץ

התמחות ראשית: רוקחות

אודות : 

סימה לבני רוקחת היא בוגרת בית ספר לרוקחות באוניברסיטה העברית בירושלים ובעלת שני תארי מסטר מהטכניון בחיפה. לבני היא רוקחת בכירה, מומחית למידע תרופתי, ומנהלת המרכז לייעוץ תרופתי אישי. סימה ניהלה את בתי המרקחת של בתי חולים "הלל-יפה" ורמב"ם עד לפני כעשור. שאז החלה בקריירה של מידע תרופתי כרוקחת בחברת זיעור שמפיצה את מאגרי המידע של – MICROMEDEX ו- UPTODATE בישראל, וכן כמנהלת המרכז לייעוץ תרופתי אישי.

עם הקמתו של ארגון הרוקחות ב-  1997 ועד לשנת 2015 , במשך 18 שנה, היתה לבני פעילה ב"ארגון הרוקחות בישראל" בו שמשה בתפקידים שונים, כמזכירת הארגון בתחילת דרכו, כאחראית על מפגשי הפארמה קלאב, וועדת בחירות, כיו"ר וועדת אינטרנט, חברת וועדת האתיקה, חברת מועצה, ובקדנציה האחרונה כחברת וועדת בקורת. במסגרת פעילותה כחברת מועצה, סימה לבני פעלה רבות לקידום הייעוץ התרופתי האישי כחלק מתפקידו של הרוקח בישראל.

סימה רכשה את הידע שלה בייעוץ תרופתי בארה"ב בשלושה קורסים שונים של  ארגון הרוקחים היועצים (ASCP) שהיא גם חברה בו. השיטה שלמדה היא השיטה שמיושמת ומייחדת את פעילותו של המרכז לייעוץ תרופתי ונקראת "ניהול הטיפול התרופתי" MTM- MEDICATION THERAPY MANAGEMENT. המנחה שלה בקורס השני היתה  פרופ' לינדה סטרנד שהיתה ממובילות ה MTM בארה"ב עד לאחרונה.

ב 2016 פרסמה סימה לבני את הספר "לעשות סדר בתרופות", במטרה להביא את התורה כולה למטופלים בתרופות רבות, ולהנחות אותם בבחירת מקורות מידע אינטרנטים אמינים ומעודכנים, לבדיקת ארבע השאלות שהן הבסיס לייעוץ התרופתי :

  • האם כל התרופות נחוצות?
  • האם כל התרופות בטוחות?
  • האם כל התרופות יעילות?
  • והאם נלקחות נכון?

הספר נמכר בחנויות הספרים, וגם דרך האינטרנט. לרכישה הקליקו כאן.

הייעוץ התרופתי במסגרת שיחת הוידאו יספק מענה רק על חלק מארבע השאלות שהייעוץ המלא עונה עליהן, ובעיקר אתמקד בשאלות שמטרידות אותך כרגע.

פרטים לייעוץ מלא ניתן לקבל כאן.

בברכה,

סימה

קישור לאתר מומלץ: www.mypharmacist.co.il

 


קבע תור date_range ליעוץ בוידאו videocam
בעלות 300 ש"ח למגר' סימה לבני

 * המחיר הינו ל 30- דקות פגישת ייעוץ און-ליין בווידאו